Miejska Biblioteka Publiczna

w Ciechanowie

book
book

Tajemnica błękitnej alkowy [Dokument dźwiękowy]

Autor: Ludwiczak, Magdalena

Odpowiedzialność:Magdalena Ludwiczak.
Hasła:Małżeństwo
Rodzina
Bracia
Samotność
Przeszłość
Tajemica
Zabójstwo
Opuszczone domy
Powieść obyczajowa
Książki mówione
Dokument dźwiękowy
Adres wydawniczy:[Warszawa] : Heraclon International - Storybox.pl ; Białe Pióro, [2023].
Gatunek:Dwóch braci, dwie rodziny, jeden przypadek. Paweł z Anią i Piotr z Renią, dwa małżeństwa, różne światopoglądy. Popsuty samochód zmusza ich do spędzenia nocy w podupadłym, opuszczonym dworku. Tu znajdują pamiętnik i, wertując jego karty, ruszają śladami mieszkanku domu. Odkrywają mroczne tajemnice, a jego bohaterka Lila, wkrada się w ich życie, stając się niemal członkiem ich rodziny. Pamiętnik przepełniony tęsknotą, bólem i samotnością, lękiem przed światem, ale przede wszystkim zbrodnią, o której nikt prócz mordercy dotychczas nie miał pojęcia. Jaką prawdę odkryją pożółkłe kartki sekretnika sprzed wielu, wielu lat? Sprawdźcie sami! Tajemnica Błękitnej Alkowy to historia bardzo klimatyczna, jak stare domy, które skrywają przeróżne sekrety. Autorka stworzyła fabułę opartą na prawdziwych wydarzeniach sprzed ćwierć wieku. Napotkany gdzieś po drodze opuszczony, stary dom stał się inspiracją do powieści owianej magią minionych lat. Takie domy kryją wiele tajemnic, dobre bądź złe wspomnienia, przeżycia, zaklęte w datach, przedmioty i meble, będące milczącymi świadkami zdarzeń oraz pamiętniki w pustych szufladach. [bonito.pl].
Nośnik:1 płyta CD (8 godzin 25 minut) :
Uwagi:Drugie miejsce wydania według siedziby wydawcy. Rok wydania na podstawie serwisu e-ISBN.
Forma gatunek:Audiobooki. Proza.
Powstanie dzieła:2017 r.
Wykonawcy:Czyta: Anna Krypczyk.
Adnotacja:Dwóch braci, dwie rodziny, jeden przypadek. Paweł z Anią i Piotr z Renią, dwa małżeństwa, różne światopoglądy. Popsuty samochód zmusza ich do spędzenia nocy w podupadłym, opuszczonym dworku. Tu znajdują pamiętnik i, wertując jego karty, ruszają śladami mieszkanku domu. Odkrywają mroczne tajemnice, a jego bohaterka Lila, wkrada się w ich życie, stając się niemal członkiem ich rodziny. Pamiętnik przepełniony tęsknotą, bólem i samotnością, lękiem przed światem, ale przede wszystkim zbrodnią, o której nikt prócz mordercy dotychczas nie miał pojęcia. Jaką prawdę odkryją pożółkłe kartki sekretnika sprzed wielu, wielu lat? Sprawdźcie sami! Tajemnica Błękitnej Alkowy to historia bardzo klimatyczna, jak stare domy, które skrywają przeróżne sekrety. Autorka stworzyła fabułę opartą na prawdziwych wydarzeniach sprzed ćwierć wieku. Napotkany gdzieś po drodze opuszczony, stary dom stał się inspiracją do powieści owianej magią minionych lat. Takie domy kryją wiele tajemnic, dobre bądź złe wspomnienia, przeżycia, zaklęte w datach, przedmioty i meble, będące milczącymi świadkami zdarzeń oraz pamiętniki w pustych szufladach. [bonito.pl].
Twórcy, wykonawcy:Opracowanie redakcyjne wersji audio: Klaudia Radomska, Anna Krypczyk ; realizacja akustyczna: Klaudia Radomska, Weronika Wołoszyn.

Krypczyk, Anna. (1987- ). Opracowanie
Lektor

Skocz do:Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Oddział ZNiR

Sygnatura: A.821.162.1-3
Numer inw.: 118
Dostępność: wypożyczana na 30 dni

schowekzlecenie

Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.