Miejska Biblioteka Publiczna

w Ciechanowie

book
book

Finansowy ninja

Autor: Szafrański, Michał.
Książka Finansowy ninja to przewodnik po finansach osobistych, który każdy powinien przeczytać jeszcze w szkole. Dowiesz się, jak mądrze zarządzać pieniędzmi, uniknąć pułapek zastawianych przez instytucje finansowe oraz skutecznie zaplanować swoją emeryturę. Poznasz narzędzia takie jak kalkulator finansowy, budżet domowy i poduszka finansowa. Przeczytasz o nieoczywistych zasadach posługiwania

się produktami finansowymi. Zdobędziesz wiedzę oraz praktyczne wskazówki dotyczące czterech kluczowych obszarów finansów osobistych: oszczędzania, zarabiania, optymalizacji podatkowej i inwestowania.

Finansowy ninja napisany jest prostym językiem, zrozumiałym dla każdego - także dla osób, które o finansach nie mają zielonego pojęcia. Książka prze- znaczona jest przede wszystkim dla ludzi młodych, wchodzących na rynek pracy oraz 30-latków, ale skorzystają z niej także starsze osoby odczuwające braki w edukacji finansowej. To kompletny poradnik finansowy o tym, jak redukować ryzyko związane z niedostateczną wiedzą, wdrożyć prawidłowe nawyki, zostać własnym doradcą finansowym i świadomie dążyć do pełnego bezpieczeństwa finansowego.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Michał Szafrański.
Hasła:Finanse - zarządzanie
Poradniki
Adres wydawniczy:Warszawa : Kaveo Publishing, 2016.
Opis fizyczny:541 s. : il. ; 24 cm.
Uwagi:Bibliogr. s. 537-541.
Skocz do:Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Oddział ZNiR

Sygnatura: 336
Numer inw.: 26876
Dostępność: wypożyczana na 30 dni

schowek0

Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.