Miejska Biblioteka Publiczna

w Ciechanowie

book
book

Badacz potworów

Tyt. oryg.: : "Monstrumologist ".

Autor: Yancey, Richard.
Są to tajemnice, których dotrzymałem. Powierzono mi je, a ja nigdy nie zdradziłem pokładanego we mnie zaufania. Jednakowoż ten, który mi je powierzył, nie żyje już i to od ponad czterdziestu lat. Ten, dzięki któremu poznałem owe tajemnice. Ten, który mnie ocalił. I za którego sprawą ciąży nade mną klątwa.Tak zaczyna się opowieść Willa Henry`ego, sieroty i asystenta doktora, który pod

przykrywką zwykłej pracy oddawał się nietypowej pasji: tropieniu potworów. Wychowany na brudnych ulicach mrocznego, okrytego wieczną mgłą miasta, Will szybko przywykł do pracy w trudnych warunkach. Nocne wezwania, szemrane interesy, dziwne układy z grabarzami - wszystko to mieściło się w zakresie normy. Pewnej nocy na stół w laboratorium trafiło częściowo pożarte ciało młodej kobiety. To wtedy po raz pierwszy Will zobaczył stworzenie zwane antropofagiem, istotę żywiącą się ludzkim mięsem.Wyglądające jak ucieleśnienie nocnych koszmarów, antropofagi nawet w niewielkiej licznie stanowią śmiertelne zagrożenie. Gdy zaczną się rozmnażać i polować, żadna siła nie będzie w stanie ich powstrzymać. Will i jego mistrz muszą stanąć oko w oko z potworami, w które nie wierzy żaden rozsądnie myślący człowiek.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Rick Yancey ; przeł. [z ang.] Stanisław Kroszczyński.
Seria:Monstrumolog / Rick Yancey : .1
Hasła:Powieść młodzieżowa amerykańska - 21 w.
Adres wydawniczy:Warszawa : Wydawnictwo Jaguar, cop. 2014.
Opis fizyczny:463, [1] s.; 18cm.
Uwagi:U góry okł. : "Coś pomiędzy Mary Shelley a Stephenem Kingiem.- Yoya. U dołu okł. : Dla wielbicieli "Kronik Wardstone".
Przeznaczenie:Wiek : 14+
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Filia Nr 3
ul. Reutta 13 (osiedle 40-Lecia)

Sygnatura: IVF
Numer inw.: 16809
Dostępność: wypożyczana na 30 dni

schowekzamów


Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.